Матеріально-технічне забезпечення

Матеріальне забезпечення оновлене станом на 01.01.2024

Матеріально-технічне забезпечення
Кролевецького ліцею № 5 Кролевецької міської ради

З 7 липня 2022 року переіменовано в Кролевецький ліцей № 5 Кролевецької міської ради

Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 розміщена в будівлі колишньої жіночої гімназії – одній з найкращих архітектурних споруд міста, побудованій у 1905 році. З 6 грудня 1948 року – 5 школа.

Заклад має свою актову залу, спортивний зал, їдальню, майстерні трудового навчання (кухня-лабораторія, швейна майстерня, по обробці металу, по деревообробці), бібліотеку в окремих приміщеннях, 20 навчальних кабінетів.

8 кабінетів початкових класів (4 з яких обладнано згідно умов НУШ). Предметні кабінети: географії, хімії, біології, фізики, математики, зарубіжної літератури, української мови, «українознавства», іноземної мови, історії, 2 кабінети інформатики.

Кабінети оновлені. Майже всі забезпечені технічними засобами: 5 мультимедійних комплексів, 8 телевізорів з широким екраном, кабінет іноземної мови забезпечено ТЗН: планшетами (27 штук) та 10 комп’ютерів, два окремих компьтерних класи (26 комп’ютерів ).

Коридори закладу теж оновлюються згідно сучасних тенденцій. Для забезпечення учням здорового та безпечного харчування відремонтовано харчоблок (2019 рік), оновлено посуд, придбано холодильник, встановлено нову витяжку, ведеться ремонт їдальні, замовлені нові столи, стільці.

Оновлено сцену в актовій залі – 2018 рік. Створено ресурсну кімнату, клас безпеки.

Учні забезпечені підручниками в повному обсязі.

Протягом 1семестру 2021 - 2022 н. р. Було відремонтовано кухню на базі майстерні з обслуговуючої праці (стеля, підлога, стіни). Придбано нові меблі.

РЕСУРСНА КІМНАТА