Правила прийому

До відома батьків майбутніх першокласників
УВАЖНО!
Документи приймаються   по 31 травня
Наказ про зарахування видається – 1 червня

З 1 червня приймаються учні на вільні місця
Згідно з пунктами 4, 5 Порядку зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно наказу керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, до якої додаються:
1)    Копія свідоцтва про народження дитини (під час надання копії пред’являється оригінал), (надати до 31.05.)
2)    Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обовязкового медичного профілактичного огляду», затвердженої наказом Міністерства охорони здоровя України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089 (надати до 31.05)

Для батьків дітей з особливими освітніми потребами (надати бажано не пізніше 15 серпня(sad)
Для організації індивідуальної форми навчання: додатково подається: довідка ЛКК Про потребу індивідуальної форми навчання;
копія посвідчення про інвалідність (за наявності);
висновок інклюзивно-ресурсного центру (за потреби).

Для організації інклюзивної форми навчання (надати бажано не пізніше 15 серпня(sad)
додатково подається висновок інклюзивно-ресурсного центру;
копія посвідчення про інвалідність (за наявності).